Geo-map Field (1.0.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Country
is: Land

en: Name
is: Nafn

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Street
is: Gata

en: City
is: Borg

en: Zip code
is: Zip kóði

en: Field types
is: Tegundir svæða
