Geo-map Field (1.0.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Country
it: Paese

en: Name
it: Nome

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Street
it: Via

en: Additional
it: Aggiuntivo

en: City
it: Città

en: Latitude
it: Latitudine

en: Longitude
it: Longitudine

en: Feature
it: Funzionalità

en: Field types
it: Tipi di campo
