Geo-map Field (1.0.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Street
kn: ಬೀದಿ
