Geo-map Field (1.0.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Country
nl: Land

en: Name
nl: Naam

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Street
nl: Straat

en: Additional
nl: Extra

en: City
nl: Plaats

en: Latitude
nl: Breedtegraad

en: Longitude
nl: Lengtegraad

en: Zip code
nl: Postcode

en: Address name
nl: Adresnaam

en: Field types
nl: Veldtypes
