Geo-map Field (1.0.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Country
sk: Krajina

en: Name
sk: Názov

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Street
sk: Ulica

en: Additional
sk: Dodatočné

en: City
sk: Mesto

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: Zip code
sk: PSČ

en: Field types
sk: Typy polí
