Geo-map Field (1.0.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Country
th: ประเทศ

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Street
th: ถนน

en: City
th: จังหวัด

en: Feature
th: ลักษณะการทำงาน

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล
