Geo-map Field (1.0.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Country
tr: Ülke

en: Name
tr: İsim

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Street
tr: Cadde

en: Additional
tr: Ek

en: City
tr: Şehir

en: Latitude
tr: Enlem

en: Longitude
tr: Boylam

en: Field types
tr: Alan tipleri
