Geo-map Field (1.0.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Country
vi: Quốc gia

en: Name
vi: Tên

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Street
vi: Đường

en: City
vi: Thành phố

en: Feature
vi: Tính năng
