Geo-Map Field (1.0.1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Country
cy: Gwlad

en: Name
cy: Enw

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Street
cy: Stryd

en: Additional
cy: Ychwanegol

en: City
cy: Tref
