Geo-Map Field (1.0.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Country
gl: País

en: Name
gl: Nome

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: Feature
gl: Funcionalidade
