Geo-Map Field (1.0.1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Country
ja: 国

en: Name
ja: 名前

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Street
ja: 番地

en: Additional
ja: 追加

en: City
ja: 市区町村

en: Latitude
ja: 緯度

en: Longitude
ja: 経度

en: Address name
ja: 住所名

en: Field types
ja: フィールドタイプ
