Geo-Map Field (1.0.1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Country
oc: País

en: Name
oc: Nom

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Street
oc: Carrièra

en: City
oc: Vila

en: Latitude
oc: Latitud

en: Longitude
oc: Longitud

en: Feature
oc: Foncionalitat
