Geo-Map Field (1.0.1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Country
uk: Країна

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Street
uk: Вулиця

en: Additional
uk: Додатково

en: City
uk: Місто

en: Latitude
uk: Широта

en: Longitude
uk: Довгота

en: Zip code
uk: Поштовий індекс

en: Feature
uk: Властивість

en: Field types
uk: Типи полів
