Geo-Map Field (1.0.2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Country
cs: Země

en: Name
cs: Jméno

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Street
cs: Ulice

en: City
cs: Město

en: Latitude
cs: Zeměpisná šířka

en: Longitude
cs: Zeměpisná délka

en: Field types
cs: Typy polí
