Geo-Map Field (1.0.2) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Country
da: Land

en: Name
da: Navn

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Street
da: Gade

en: Additional
da: Yderligere oplysninger

en: City
da: By

en: Latitude
da: Breddegrad

en: Longitude
da: Længdegrad

en: Zip code
da: Postnummer

en: Field types
da: Felttyper
