Geo-Map Field (1.0.2) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Country
de: Land

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: Street
de: Straße

en: Additional
de: Zusatz

en: City
de: Stadt

en: Latitude
de: Breitengrad

en: Longitude
de: Längengrad

en: Zip code
de: Postleitzahl

en: Field types
de: Feldtypen
