Geo-Map Field (1.0.2) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Country
et: Riik

en: Name
et: Nimi

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Street
et: Tänav

en: Additional
et: Muud andmed

en: City
et: Linn

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: Field types
et: Väljade tüübid
