Geo-Map Field (1.0.2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Country
eu: Herria

en: Name
eu: Izena

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Field types
eu: Eremu motak
