Geo-Map Field (1.0.2) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Country
fi: Maa

en: Name
fi: Nimi

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Street
fi: Katuosoite

en: Additional
fi: Lisäarvot

en: City
fi: Kaupunki

en: Latitude
fi: Leveyspiiri

en: Longitude
fi: Pituuspiiri

en: Feature
fi: Ominaisuus

en: Field types
fi: Kenttätyypit
