Geo-Map Field (1.0.2) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Country
fr: Pays

en: Name
fr: Nom

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Street
fr: Rue

en: Additional
fr: Supplément

en: City
fr: Ville

en: Zip code
fr: Code postal

en: Feature
fr: Fonctionnalité

en: Field types
fr: Types de champs
