Geo-Map Field (1.0.2) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Country
lt: Šalis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Street
lt: Gatvė

en: Additional
lt: Papildoma informacija

en: City
lt: Miestas

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: Field types
lt: Laukelių tipai
