Geo-Map Field (1.0.2) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Country
pl: Państwo

en: Name
pl: Nazwa

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Street
pl: Ulica

en: Additional
pl: Dodatkowe

en: City
pl: Miasto

en: Latitude
pl: Szerokość geograficzna

en: Longitude
pl: Długość geograficzna

en: Zip code
pl: Kod pocztowy

en: Feature
pl: Funkcjonalność

en: Field types
pl: Typy pól
