Geo-Map Field (1.0.2) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Country
ru: Страна

en: Name
ru: Название

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Street
ru: Улица

en: Additional
ru: Дополнительно

en: City
ru: Город

en: Latitude
ru: Широта

en: Longitude
ru: Долгота

en: Zip code
ru: Почтовый индекс

en: Feature
ru: Особенность

en: Field types
ru: Типы полей
