Geo-Map Field (1.0.2) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Country
sv: Land

en: Name
sv: Namn

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Street
sv: Gata

en: Additional
sv: Kompletterande

en: City
sv: Stad

en: Latitude
sv: Latitud

en: Longitude
sv: Longitud

en: Field types
sv: Fälttyper
