Geo-Map Field (1.1.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Country
el: Χώρα

en: Name
el: Όνομα

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: City
el: Πόλη

en: Latitude
el: Γεωγραφικό Πλάτος

en: Longitude
el: Γεωγραφικό Μήκος

en: Field types
el: Τύποι πεδίων
