Geo-Map Field (1.0.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Country
az: Ölkə

en: Name
az: Ad

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Field types
az: Sahə növləri
