Geo-Map Field (1.1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Name
gu: નામ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: City
gu: શહેર

en: Latitude
gu: અક્ષાંશ

en: Longitude
gu: રેખાંશ
