Geo-Map Field (1.1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Country
he: מדינה

en: Name
he: שם

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Street
he: רחוב

en: City
he: עיר

en: Latitude
he: קו רוחב

en: Longitude
he: קו אורך

en: Feature
he: תכונה
