Geo-Map Field (1.1.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Country
hu: Ország

en: Name
hu: Név

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Street
hu: Utca

en: Additional
hu: Továbbiak

en: City
hu: Város

en: Latitude
hu: Földrajzi szélesség

en: Longitude
hu: Földrajzi hosszúság

en: Zip code
hu: Irányítószám

en: Feature
hu: Jellemző

en: Address name
hu: Cím neve

en: Field types
hu: Mezőtípusok
