Geo-Map Field (1.1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Country
lv: Valsts

en: Name
lv: Nosaukums

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Street
lv: Iela

en: Additional
lv: Papildus

en: City
lv: Pilsēta
