Geo-Map Field (1.1.0) - en to no translation catalogue (11 entries)

en: Country
no: Land

en: Name
no: Navn

en: Width
no: Bredde

en: Height
no: Høyde

en: Street
no: Gate

en: Additional
no: Tilleggsinformasjon

en: City
no: By

en: Latitude
no: Breddegrad

en: Longitude
no: Lengdegrad

en: Feature
no: Funksjon

en: Field types
no: Felttyper
