Geo-Map Field (1.1.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Country
pt: País

en: Name
pt: Nome

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Street
pt: Rua

en: Additional
pt: Adicional

en: City
pt: Município/Concelho

en: Zip code
pt: Código postal

en: Feature
pt: Funcionalidade

en: Address name
pt: Morada

en: Field types
pt: Tipos de campo
