GeSHi Filter for syntax highlighting (8.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Language
kk: Тіл

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: All
kk: Барлық

en: Code
kk: Коды

en: Filters
kk: Фильтерлері

en: Languages
kk: Тілдер
