GeSHi Filter for syntax highlighting (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Language
lv: Valoda

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: All
lv: Visi

en: Code
lv: Kods

en: Filters
lv: Filtri

en: Do nothing
lv: Neveikt neko

en: Default language
lv: Pamatvaloda

en: Languages
lv: Valodas

en: No highlighting
lv: Nav teksta iezīmēšana

en: Source code
lv: Pirmkods
