GeSHi Filter for syntax highlighting (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Language
az: Dil

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: All
az: Hammısı

en: Filters
az: Filtrlər

en: Default language
az: Defolt dil

en: Languages
az: Dillər
