GeSHi Filter for syntax highlighting (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Language
bs: Jezik

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Settings
bs: Postavke

en: All
bs: Sve

en: Code
bs: Kod

en: Filters
bs: Filteri

en: Default language
bs: Defaultni jezik

en: Languages
bs: Jezici
