GeSHi Filter for syntax highlighting (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Language
cs: Jazyk

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Settings
cs: Nastavení

en: All
cs: Vše

en: Code
cs: Kód

en: Filters
cs: Filtry

en: Default language
cs: Výchozí jazyk

en: Languages
cs: Jazyky

en: Source code
cs: Zdrojový kód

en: download method
cs: metoda stahování
