GeSHi Filter for syntax highlighting (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: All
eu: Guztiak

en: Code
eu: Kodea

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: Default language
eu: Hizkuntz lehentsia

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: Source code
eu: Jatorrizko kodea
