GeSHi Filter for syntax highlighting (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Language
jv: Basa

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Settings
jv: Sétingan

en: All
jv: Kabèh

en: Code
jv: Kode

en: Default language
jv: Basa gawan asliné

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā
