GeSHi Filter for syntax highlighting (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Filters
kn: ಕಡತ(_F)

en: Do nothing
kn: ಏನನ್ನೂ ಮಾಡಬೇಡ

en: Languages
kn: ಭಾಷೆಗಳು
