GeSHi Filter for syntax highlighting (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Language
ku: زمان

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: All
ku: هەموو

en: Code
ku: کۆد

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان

en: Default language
ku: زمانی بنەڕەتی

en: Languages
ku: زمانەکان
