GeSHi Filter for syntax highlighting (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Language
sq: Gjuha

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Settings
sq: Rregullimet

en: All
sq: Të gjitha

en: Code
sq: Kodi

en: Filters
sq: Filtrat

en: Default language
sq: Gjuha e paracaktuar

en: Languages
sq: Gjuhët
