GeSHi Filter for syntax highlighting (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Language
te: భాష

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Settings
te: అమరికలు

en: All
te: అన్నీ

en: Code
te: కోడ్

en: Default language
te: అప్రమేయ భాష

en: Languages
te: భాషలు
