GeSHi Filter for syntax highlighting (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: All
bo: ཡོངས

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།

en: Default language
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་སྐད་རིགས

en: Languages
bo: སྐད་རིགས

en: Source code
bo: ཐོག་མའི་སྒྲིག་ཡིག
