GeSHi Filter for syntax highlighting (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Language
is: Mál

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Settings
is: Setingar

en: All
is: Øll

en: Code
is: Kota

en: Filters
is: Filtur

en: Languages
is: Mál
