GeSHi Filter for syntax highlighting (8.x-1.1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Code
ml: കോഡ്

en: Languages
ml: ഭാഷകള്‍
