GeSHi Filter for syntax highlighting (8.x-1.2) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Language
af: Taal

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Settings
af: Verstellings

en: All
af: Alle

en: Code
af: Kode

en: Languages
af: Tale
