GeSHi Filter for syntax highlighting (8.x-1.2) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Language
eo: Lingvo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Settings
eo: Agordoj

en: All
eo: Ĉiuj

en: Code
eo: Kodo

en: Filters
eo: Filtroj

en: Languages
eo: Lingvoj
