GeSHi Filter for syntax highlighting (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Language
gl: Idioma

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Settings
gl: Axustes

en: All
gl: Todo

en: Code
gl: Código

en: Filters
gl: Filtros

en: Do nothing
gl: Non facer nada.

en: Default language
gl: Língua predeterminada

en: Languages
gl: Idiomas

en: Source code
gl: Código fuente

en: text formats
gl: formatos de texto
