GeSHi Filter for syntax highlighting (8.x-1.2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Language
gu: ભાષા

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: All
gu: બધા

en: Default language
gu: મૂળભૂત ભાષા

en: Languages
gu: ભાષાઓ
